Nokia 6500 Slide Nasıl Format Atılır

Nokia 6500 Slide Nasıl Format Atılır
1-) Soft Format
Eğer telefonunuz sürekli sistem hataları veriyorsa, istem dışı kapanıp açılıyorsa, yüklemiş olduğunuz uygulamalar normal dışı çalışıyor yada hiç çalışmıyorsa vs.. Telefonunuza soft format atarak telefonunuzu ilk aldığınız zaman ki ayarlara geri çevirebilirsiniz. Soft format fabrika ayarlarına dön gibi değildir. Fabrika ayarlarına dön yapıldığında sadece profiller orjinal ayarlara dönmektedir. Ancak format attığınızda telefonunuzun hafızasındaki herşey silinecek. Telefon defteri, mesajlar,erişim noktaları…
Format Yöntemi: Telefon açık iken *#7370# yazın. Ekrana “Tüm orjinal ayarlar geri yüklensin mi? Telefon kapanıp açılacak” yazısı gelecektir. Evet seçeneğini seçtikden sonra güvenlik kodunu girerek format işlemini tamamlayın. Ortalama zaman 2 dakika veya 3 dakika sürebilir.

2-) Hard Format
Eğer Telefonunuz hiç açılmıyorsa veya güvenlık kodunu unuttuysanız hard format ile telefonu yine canlandırabilirsiniz
Format Yöntemi: Telefon kapalı iken (*) (3) (yes) ve yukarıdaki kapama açma tuşuna birlikte basarak format atmayi gerçekleştirebilirsiniz
Not: Bu işlemleri yapmadan önce bataryanızın en az yarıya kadar dolu olması gerek.

Konuya Yorumla Sizde Katılın

5 Comments üzerinde "Nokia 6500 Slide Nasıl Format Atılır"

avatar
selam
Ziyaretçi

teşekkürler

hyl hyl
Ziyaretçi

Nokia 6500 slide için telefon görüşme esasında ses kayıt programı yüklenebilirmi?dahili hafıza düşük evet,harici kartta yükleme ile çalışılırmı?

hakkı Pirdal
Ziyaretçi

Kullanmış olduğum Nokıa 6500 i carl Zeiss telefonumun internet bağlantı kısmı farkında olmadan açık kalmış,internet üzerinden üç defa virüs gönderilmiş olup bu virüsleri sildirerek yazılım atıldı. Atılan bu yazılımlar dolaisi ile bazı proğramları silinmiş oldu,Başta Radyo ve efem radyolar kayıp olmuş.Yeniden kendi orijinal sidisinden tüm fabrika ayarlarını yükletmek istiyorum.Yada ne gibi format yada yazılım attırabilirim bu konuda yardımcı olursanız memnun kalırım.Şimdiden teşekkür ederim.e mail adresime bilgi aktarırmısınız.