Cihazınızı Sıfırladığınızda Cihazınızda ki Bütün Veriler Silinebilir.

Bu İşlemi Gerçekleştirmeden Önce Cihazınızın Şarj Oranının Yüksek Olmasına Dikkat Edelim. Minimum : %50

– Telefonumuzu Tamamen Kapatılım Telefonun Bataryası Çıkıyorsa Bataryayı Çıkarıp tekrar Takalım.

– Telefon Kapalı Durumdayken Ses Açma + Güç Butonu (Power) Tuşlarına basalım General Mobile Yazısını Gördüğümüzde Sadece Güç Tuşundan Elimizi Çekelim Ses Açma Tuşu Basılı Kalsın Recovery ekranı açıldığında tüm tuşlardan elimizi çekelim..

-Karşınıza Gelen Ekranda wipe data/factory reset yazısının üzerine ses kısma tuşuyla gelelim ve açma kapama tuşuna parmağımız basılı iken ses açma tuşuna basalım.

-Gelecek olan ekranda bir tane Yes Delete All User Data olacaktır. Üzerine ses kısma tuşuyla gelelim ve açma kapama tuşuna parmağımız basılı iken ses açma tuşuna basalım.
GENERAL MOBİLE İÇİN

-Sıfırlama işlemi tamamlandığında karşımıza gelen ekranda Reboot System Now yazısının üzerine gelelim açma kapama tuşuna parmağımız basılıyken ses açma tuşuna basalım.

soru

Cihaz kapanıp açılacaktır. Açıldığında kolay kurulum adımları gelecektir. Dil – Google Hesabı vb. Kolay kurulum işlemi bittiğinde cihazınızı kullanabilirsiniz.

Diğer bir sıfırlama işlemi ise ayarlar bölümünden tüm ayarları ve bilgileri sıfırlayabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Yorumlar

Konuya Yorumla Sizde Katılın

332 Comments üzerinde "General Mobile Discovery Nasıl Format Atılır"

Anonim

aslan
Ziyaretçi
aslan
17 Ağustos 2015 Pazartesi

GM discovery telefonumun ön kamera ve feneri çalışmıyor ne yapalim

Anonim
mustafa
Ziyaretçi
mustafa
17 Ağustos 2015 Pazartesi

GM Discovery telefonun ön kamerası açılmıyor donanımsalmı yazılımsalmı bilmiyorum hard reset attım düzelmedi stock rom attım geldi geri gitti kamera uygulamasında ön kameraya geçme yok garantiye versem düzeltirlermi ??

Anonim
Anonymous
Ziyaretçi
Anonymous
28 Ağustos 2015 Cuma

ÖN CAMERA BOZULMUŞ DEGİŞTİR

Anonim
Tayfun
Ziyaretçi
Tayfun
16 Ağustos 2015 Pazar

Gm Discovery telefonum zaman zaman fotoğraf çekmiyor. Bazen ekran kısmen, bazen tamamen yeşil oluyor. (Foto ekranı) Fabrika ayarlarına döndüm düzeldi. Fakat 1 gün sonra yine tekrarladı. 32lik hafıza kartı takılı. Sorun onda mı? Ya da neden kaynaklanıyor? Yardımcı olabilir misiniz?

Anonim
Mavi
Ziyaretçi
Mavi
14 Ağustos 2015 Cuma

Merhaba telefonumun çift sim kartida şebekesi çekmiyor servise verdim yapılmıyor diye iade etti acaba format atıp denesem olur mu ? Servis format yada yazılım atmamış

Anonim
rasim
Ziyaretçi
rasim
05 Ağustos 2015 Çarşamba

Lütfen yardim edin!!!.
Ben bu aksam discoveriye format attim fakat acilfiginda tel sim karti gormedi baska kartta taktim yine ayni sorun vardi lutfen yardim edermisiniz???

Anonim
Ayşenur Atay
Ziyaretçi
Ayşenur Atay
03 Ağustos 2015 Pazartesi

General Mobile Discovery kullanıyorum. Telefonum kendi kendine kapanıp açılıyor ve çoğu zaman kilitli kalıyor. Ayrıca telefon kendi sistemden Google’ait herşeyi sildi. Ne Google Play Store var ne de klavye kullanabiliyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Anonim
Nihat Özdemir
Ziyaretçi
Nihat Özdemir
01 Ağustos 2015 Cumartesi

Merhaba discovery 2 telefonum calıyor ama ekran görüntüsü yok ne yaptıysam gelmiyor goruntu yardımcı olursanız sevinirim.

Anonim
Büşra
Ziyaretçi
24 Temmuz 2015 Cuma

merhaba
General mobile discovery kullanıyorum.Açma kapama tuşu bozuldu tuş kilidini ses tuşundan açıyordu şimdi ise telefonumun şarjı bitip kapandı.Servise göndersem fotoğraflarımın silinmeme ihtimali var mı? Geçenlerde format attığımda silinmemişti.

Anonim
hasan
Ziyaretçi
hasan
19 Temmuz 2015 Pazar

teşekkürler

Anonim
Volkan
Ziyaretçi
Volkan
16 Temmuz 2015 Perşembe

teşekkürler oldu

Anonim