General Mobile Discovery Nasıl Format Atılır

452
69921

Cihazınızı Sıfırladığınızda Cihazınızda ki Bütün Veriler Silinebilir.

Bu İşlemi Gerçekleştirmeden Önce Cihazınızın Şarj Oranının Yüksek Olmasına Dikkat Edelim. Minimum : %50

– Telefonumuzu Tamamen Kapatılım Telefonun Bataryası Çıkıyorsa Bataryayı Çıkarıp tekrar Takalım.

– Telefon Kapalı Durumdayken Ses Açma + Güç Butonu (Power) Tuşlarına basalım General Mobile Yazısını Gördüğümüzde Sadece Güç Tuşundan Elimizi Çekelim Ses Açma Tuşu Basılı Kalsın Recovery ekranı açıldığında tüm tuşlardan elimizi çekelim..

-Karşınıza Gelen Ekranda wipe data/factory reset yazısının üzerine ses kısma tuşuyla gelelim ve açma kapama tuşuna parmağımız basılı iken ses açma tuşuna basalım.

-Gelecek olan ekranda bir tane Yes Delete All User Data olacaktır. Üzerine ses kısma tuşuyla gelelim ve açma kapama tuşuna parmağımız basılı iken ses açma tuşuna basalım.
GENERAL MOBİLE İÇİN

-Sıfırlama işlemi tamamlandığında karşımıza gelen ekranda Reboot System Now yazısının üzerine gelelim açma kapama tuşuna parmağımız basılıyken ses açma tuşuna basalım.

soru

Cihaz kapanıp açılacaktır. Açıldığında kolay kurulum adımları gelecektir. Dil – Google Hesabı vb. Kolay kurulum işlemi bittiğinde cihazınızı kullanabilirsiniz.

Diğer bir sıfırlama işlemi ise ayarlar bölümünden tüm ayarları ve bilgileri sıfırlayabilirsiniz.

Konuya Yorumla Sizde Katılın

452 Comments üzerinde "General Mobile Discovery Nasıl Format Atılır"

Bildir
avatar

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Betül
Ziyaretçi
Betül
14 Temmuz 2016 21:56

Telefonum güncelleme yapmıyor fabrika ayarlarına döndüm olmadı format attım yine olmadı telefonumda suan hiç bir şey yok ne yapabilirim ?

aysegul
Ziyaretçi
aysegul
4 Temmuz 2016 23:53

Hocam hersey kesin siliniyor deme birdaha o bilgilere ulasilmiyor deme

Dilşad
Ziyaretçi
Dilşad
22 Haziran 2016 01:50

Hocam telefona apk indirdim virüs bulaştı kendi kendini uygulama indirdi bende fabrika ayarlarına döndürdüm bu sefer telefon kendi kendine açılıp kapanmaya başladı şimdi bataryayı çıkardım ne yapmalıyım çok sağolun

gül
Ziyaretçi
gül
16 Haziran 2016 11:57

telefonum player steroyu hiç açmıyor.

Elci
Ziyaretçi
Elci
14 Haziran 2016 12:19

Telefonum güncelleme yapmıyor . format atsam resimlerim silinir mi acaba .?

Fatma
Ziyaretçi
Fatma
23 Mayıs 2016 02:47

<merhaba benim gm 16 gb telefon soket tamiri olduktan sonra pcye kablo ile bağlantısını yapamaz oldum.ınternette yazılan bütün fikirleri denedim fakat olmuyor. ne yapabilirim?

Mustafa
Ziyaretçi
Mustafa
20 Mayıs 2016 21:11

General mobile discovery sistem güncellemesi yaparken hata veriyor garantiye yolladim gene hata veriyor format atsam gecermi ?

mls
Ziyaretçi
mls
9 Mayıs 2016 20:39

Kardeş benim general mobile discovery 16 gb olan bugün bi açtım telefonda değişik değişik şeyler olmuş telefon açılmıyo resette atılmıyo ne yapmalıyım?

ben
Ziyaretçi
ben
3 Mayıs 2016 18:19

abi bana bir virüs bulaştı kendi kendine uyguulama falan indiriyor silemedim de bundan yapsam kurtulur muyum ve format işlemi yüzünden şarkılar ve resimler de gider mi

ZİYARETÇ
Ziyaretçi
ZİYARETÇ
10 Nisan 2016 21:07

helal olsun ellerinize sağlık çok işime yaradı şu an siliniyor diyor sağolun hile yüklerken telefon çöktü ve size tavsiye clashın hilelerini kurcalamayın!!! oyun zaten güzel daha güzel olmasına gerek yok!!!!!!!!!!

wpDiscuz