LG G Flex 3 Nasıl Format Atılır

LAS VEGAS, NV - JANUARY 07: The LG G Flex telephone is on display at the LG booth at the 2014 International CES at the Las Vegas Convention Center on January 7, 2014 in Las Vegas, Nevada. CES, the world's largest annual consumer technology trade show, runs through January 10 and is expected to feature 3,200 exhibitors showing off their latest products and services to about 150,000 attendees. (Photo by David Becker/Getty Images)

Bildiğiniz gibi farklı nedenlerden dolayı telefonumuz yavaşlayabilir ve telefonumuza format atmamız gerekebilir.Bu nedenler zararlı dosyalar yada kapasitesine yakın dosya depolama yada sürekli program kurup silme olabilir.Bunların ne gibi zararları olabilir diyorsanız en kötü olanından başlabiliriz.İnternetten bulduğunuz dosyaları yükleyip sildiğiniz
zaman kalan dosya parçacıkları telfonun yavaşlamasını sağlamaktadır.Bu gibi durumlarda ise format atmak ne iyi çözü olabilir.

LG G Flex 3 Özellikleri
-6 inç büyüklüğünde Quad HD ekran
-Qualcomm‘un en yeni işlemcisi Snapdragon 820 kullanılacak
-4 GB RAM
-32 GB depolama alanı
-20.7 Megapiksel arka kamera ve 8 Megapiksel ön kamera

1-İlk olarak telefonunuz kapatınız
2-Home Tuşu + Ses Azaltma + Açma tuşlarına basılı tutunuz.
3-Ekran LG logosu görüldüğü zaman açma tuşunu bırakınız.Android logosu gelecen kadar diğer tuşlara basmaya devam ediniz.
4-Formatlama işlemi bitene kadar müdahale etmeyeniz.

Konuya Yorumla Sizde Katılın

avatar