General Mobile Elite Plus Nasıl Format Atılır

Her geçen gün yeni bir model ile gelen akıllı telefon dünyasında son olarak çıkan ve ülkemizde de çok iyi satış rakamlarını yakalayan General Mobile firmasına ait olan General Mobile Elite Plus modeli oldu.Genel olarak uygun fiyatta ve iyi özellikler ile karşımıza gelen General Mobile firması yeni cihazı ile kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başardı diyebiliriz.General Mobile firması malzeme yapısı olarak ucuz bir ürün kullansada özellikleri bakımından diğer marka ve modelleri yakaladı diyebiliriz.

General Mobile Elite Plus Özellikleri

Ekranda 5.2 inc 1080 x 1920 Full HD Amoled ekrana sahip. 424 ppi değeri ve Gorilla Glass 3 koruması ile ekranının çok başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

İşlemcide MediaTek in yeni nesil 8 çekirdekli MT6752 işlemcisi ile karşımıza çıkıyor. Grafik işlemci de Mali-T760 MP2 kullanılmış. Bu işlemciler oyunlarda üstün performans almanızı sağlayacaktır. Telefon gerçekten güçlü işlem gücüne sahip.

General Mobile Discovery Elite Plus 2 GB RAM ve 32 GB Dahili Hafıza ile geliyor. Telefon inceliğinden dolayı hafıza kartı girişine sahip değil. Ama zaten 32 GB Dahile hafıza size böyle bir gereksinim bırakmıyor.

Telefonda 13 Megapiksel ana kamera, 8 Megapiksel ön kamera bulunmaktadır..

Bu İşlemi Gerçekleştirmeden Önce Cihazınızın Şarj Oranının Yüksek Olmasına Dikkat Edelim. Minimum : %50

– Telefonumuzu Tamamen Kapatılım

– Telefon Kapalı Durumdayken Ses Açma + Güç Butonu (Power) Tuşlarına basalım General Mobile Yazısını Gördüğümüzde Sadece Güç Tuşundan Elimizi Çekelim Ses Açma Tuşu Basılı Kalsın Recovery ekranı açıldığında tüm tuşlardan elimizi çekelim..

-Karşınıza Gelen Ekranda wipe data/factory reset yazısının üzerine ses kısma tuşuyla gelelim ve açma kapama tuşuna parmağımız basılı iken ses açma tuşuna basalım.

-Gelecek olan ekranda bir tane Yes Delete All User Data olacaktır. Üzerine ses kısma tuşuyla gelelim ve açma kapama tuşuna parmağımız basılı iken ses açma tuşuna basalım.
GENERAL MOBİLE İÇİN

-Sıfırlama işlemi tamamlandığında karşımıza gelen ekranda Reboot System Now yazısının üzerine gelelim açma kapama tuşuna parmağımız basılıyken ses açma tuşuna basalım.

Cihaz kapanıp açılacaktır. Açıldığında kolay kurulum adımları gelecektir. Dil – Google Hesabı vb. Kolay kurulum işlemi bittiğinde cihazınızı kullanabilirsiniz.

Diğer bir sıfırlama işlemi ise ayarlar bölümünden tüm ayarları ve bilgileri sıfırlayabilirsiniz.

Konuya Yorumla Sizde Katılın

avatar