LG G4 32 GB Nasıl Format Atılır

Bildiğiniz gibi farklı nedenlerden dolayı telefonumuz yavaşlayabilir ve telefonumuza format atmamız gerekebilir.Bu nedenler zararlı dosyalar yada kapasitesine yakın dosya depolama yada sürekli program kurup silme olabilir.Bunların ne gibi zararları olabilir diyorsanız en kötü olanından başlabiliriz.İnternetten bulduğunuz dosyaları yükleyip sildiğiniz
zaman kalan dosya parçacıkları telfonun yavaşlamasını sağlamaktadır.Bu gibi durumlarda ise format atmak ne iyi çözü olabilir.

LG G4 32 GB Özellikleri
LG G4 önde Corning Gorilla Glass 4 korumalı 5.5 inç Quad HD çözünürlüklü Quantum IPS LCD ekran ile geliyor. Quantum IPS LCD ekran daha canlı renkler ve daha parlak bir görünüm sunuyor. Hatta LG’nin belirttiğine göre Quantum ekran teknolojisi, Retina ve AMOLED ekranlardan çok daha iyi kalite sunuyor.

Kamera bölümünde 16 Megapiksel çözünürlükte f/1.8 diyafram açıklığına sahip arka kameranın yer aldığı LG G4, DSLR kamera seviyesinde gelişmiş manuel ayarlar sunan yazılımı ile profesyonel fotoğrafçıların rahatlıkla tercih edebileceği bir telefon olarak karşımıza çıkmakta.

LG G4’ün 4K video çekebilen arka kamerası, OIS 2.0 teknolojisi ve lazer autofocus ile en hızlı ve en kaliteli odaklamayı gerçekleştirebiliyor.

1-İlk olarak telefonunuz kapatınız
2-Ses Azaltma + Açma tuşlarına basılı tutunuz.
3-Ekran LG logosu görüldüğü zaman açma tuşunu bırakınız.Android logosu gelecen kadar diğer tuşlara basmaya devam ediniz.
4-Formatlama işlemi bitene kadar müdahale etmeyeniz.

lg-g4-format-atmak

Not : Bu işlemlerden sonra telefonunuzda hiçbir bilgi kalmayacaktır ve rehber,resimler ve videolar silinecektir.Eğer mümkünse mutlaka yedek almalısınız.Tabi ekran kilidi kırma gibi bir işlem yapıyorsanız yedek alma durumunuz olmayacaktır.

Konuya Yorumla Sizde Katılın

avatar