Avea inTouch 4 Nasıl Format Atılır

Büyük markala dışında Gsm operatörleride farklı üreticiler ile anlaşarak kendi markalarını çıkarmaya başladı.Bunlardan biriside Avea yani Avea inTouch 4 modeli oldu.Avea’nın son ürünü olan Avea inTouch 4 kullanıcıları tarafından ilgi gördü diyebiliriz.Genel olarak sözleşmeli olarak verilen cihaz fiyatı olarak da kullanıcılarını memnun etti diyebiliriz.Bizde bu konumuzda size Avea inTouch 4 modeline nasıl format atılır onu anlatacağız.

ilk olarak cihaza format atmadan önce bazı şeylere dikkat etmek gerekmektedir.
1-Telefonunuzun şarj durumunun en az yüzde 50 olması gerekmektedir.
2-Telefonda bulunan bilgilerinizin silinceği için rehber,resimler gibi kişisel bilgilerinizi yedeklemelisiniz.

Avea İn touch 4 özelliklerine baktığımızda 5 İnçlik bir HD IPS ekran bulunmaktadır. Android 4.4. kit kat işleti sistemi ile geliyor.Kamera özelliklerine baktığımızda ise 13 megapiksel arka kamerası bulunurken, 5 megapiksel ön kamerası bulunmaktadır.
1.2 ghz hızın ve dört çekirdekli snapdragon işlemcisi ile iyi bir performans sağlıyor. 2100 mAh’lık bataryası ile kullanım süresini uzatıyor. 1 GB RAM ve 8 GB depolama hafızası seçenekleri bulunmaktadır. Carbon siyah,Titanium Gri ve gold olarak 3 renkte satışı bulunmaktadır. Avea in touch 4 fiyatı ise 700 TL civarlarında seyretmektedir.

ilk işlem
Ses Yükseltme + Menü Butonuna ve Güç Butonuna basarak 5 – 10 saniye kadar bekleyiniz

Avea in Touch Nasıl Format Atılır
Ekrana aşağıda görüldüğü gibi Android System Recovery başlığında menü gelecek. Wipe data/factory reset bölümüne Ses Azaltma butonu ile gelerek Açma-Kapama Tuşu yada Menü Butonu ile onaylıyoruz.
Avea in Touch Nasıl Format Atılır1
Yes – delete all user data seçeneğine gene Ses azaltma Butonu dedikten sonra güç tuşu ile onaylıyoruz
Avea in Touch Nasıl Format Atılır3

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments