Hometech T701 Nasıl Format Atılır

Hometech T701 Format Atma Sıfırlama Reset
Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda ve tabletlerde bazı durumlarda yazılımsal sorunlar olabilir yada virüs girmiş olabilir. Bu gibi durumlarda cihazın sıfırlanması yada format atılması gerekebilir. Tabi bu tarz işlemlerde cihaz üzerinde bulunan tüm bilgiler silenecektir. Hometech Mid 750 format işleminden sonra fabrika ayarlarına döncektir ve tüm ayarlar ve bilgiler sıfırlanacaktır.
Not : Eğer mümkünse cihazda bulunan bilgilerinizi mutlaka yedekleyiniz. Bu işlem sonunda tüm bilgileriniz tamamen sıfırlanacaktır.
İşleme başlamadan cihazın en az yüzde 50 şarj olarak bulunmasında fayda var.
Cihazınızda Google hesabınız var Recovery Mode bölümünden sıfırlama yapmadan önce mutlaka cihazda Google hesabınızı kaldırınız.

Hometech T701 Format Atma

1. Yöntem
İlk olarak yapabileceğiniz sıfırlama yöntemi ayarlar bölümünden yapılan sıfırlama yöntemidir. Bu yöntemi ise aşağıdaki gibi yapabilirsiniz. İzleyeceğiniz yol şudur..
Ayarlar — Yedekle ve Sıfırla — Fabrika Verilerini Sıfırla — Herşeyi Sil olarak işlem yaparsanız kısa süre sonra cihaz içerisinde bulunan tüm bilgileri silecektir. Cihaz kapanıp açılacaktır ve hiç bir tuşa basmadan bekleyiniz..

2. Yöntem
– Tabletinizi kapatınız..
– Daha sonra ise Ses Azalt ve Açma Kapatma Tuşuna basılı tutunuz. Tablet açıldığında yada logo ekrana geldiğinde tüm tuşları bırakınız..

– Android System Recovery mod gelecektir. Android System Recovery bizim cihazı tamamen sıfırlama yapabileceğimiz ekrandır.
– Android System Recovery ekranından Wipe Data/Factory Reset‘i seçip Açma(Power) bölümüne ses kısma tuşu ile geliniz. Daha sonra ise son işlem olarak ve Yes’i seçip Açma(Power) basınız. Reboot System Now‘ı ile seçim yapınız ve işlem tamamlanmış olacaktır.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments