İphone 7 Nasıl Format Atılır

İphone 7 Nasıl Format Atılır Beklenen an geldi ve apple yeni cihazı olan iphone 7 modelini 7 Eylül itibariyle tanıttı ve kullanıcılarının huzuruna sunuldu.Özellikle samsung firmasının Note 7 modelinde yaşadığı sorunlar nedeniyle piyasada büyük bir etki yaratan Apple yeni modelin ile herkesin beğenisini tekrar tekrar kazandı diyebiliriz.Diğer modellerinde olduğu gibi İOS işletim sistemini kullanan cihazda sıfırlama ve takılma gibi durumlar için aynı şekilde yazılım atabilirsiniz yada format atabilisiniz.
iPhone 7 Başlıca Özellikleri
*4.7 inç 1334 x 750 piksel çözünürlüklü ekran, 1400:1 kontrast oranı, 3D Touch
*Dört çekirdekli 64 bit A10 Fusion işlemci
*2 GB RAM, 32 GB/ 128 GB/ 256 GB depolama seçenekleri
*İos 10 işletim sistemi
*12 megapiksel arka kamera, f/1.8 lens, OIS, dört LED’li True Tone Flash, 4K 30 fps video kaydı
* 7 megapiksel ön kamera, Full HD video kaydı, f/2.2 lens
*Basınca duyarlı home butonu
*IP67 sertifikası
* 138.3 x 67.1 x 7.1 mm kasa ebatları ve 138 gram ağırlık

İphone 6S Plus Nasıl Format Atılır
1- Cihazınızın HOME (ekranın altındaki düğme) düğmesine ve POWER (Cihazın üst kısmındaki açma kapama düğmesi) düğmesine aynı anda tutun.
2- Ekranda sürükle KAPAT ibaresini gördüğünüzde hiçbir şey yapmayın yani görmezden gelin. Ta ki cihaz kendini kapatana kadar.
3- Ardından APPLE logosunu gördüğünüzde elinizi düğmelerden çekebilirsiniz. Başarılı bir şekilde Hard Reseti başlattınız.
hard-reset-of-iphone-4s
İtunes ile Yazılım
Burada tam bir sıfırlama ve yeni yazılım yükleme işlemi yapılır yani siz en günce yazılım hangisi ise onu yüklersiniz.Aynı zamanda İtunes ile telefonunuzda bulunan bilgileri yedeleyebilir ve daha sağlıklı bir işlem yapabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments