Samsung i8150 Galaxy Wonder Nasıl Format Atılır

Samsung i8150 Galaxy Wonder Nasıl Format Atılır
Android işletim sistemlerine sahip akıllı telefonlarda belirli sorunlardan dolayı yazılımsal hatalar olabiliyor. Yazılımsal hatalardan dolayı ise cihazı sıfırlamak gerekebilir. Diğer bir sorun ise unutulan desen yada ekran kilidi olarak söyleyebiliriz. Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda bildiğiniz gibi güvenlik için desen kilidi koyabilir ve güvenliğini arttırabilirsiniz. Samsung i8150 Galaxy Wonder cihazı ise diğer yeni cihazlar gibi değildir ve yavaşlama yada takılma gibi durumlar biraz daha fazla olacaktır. Bu gibi sorunlara karşılık cihaza format atabilir ve sıfırlayabiliriz. Tabi bu sıfırlama sonrası ise cihazımızda hiçbir bilgi kalmayacaktır ve herşey silinecektir. Galaxy Wonder format atma işlemini ise aşağıdaki gibi yapabilirsiniz. Eğer format atarsanız dediğimiz gibi tüm bilgileriniz silinecektir. Eğer mümkünse cihazınızdaki tüm bilgileri mutlaka yedekleyiniz.

Samsung i8150 Galaxy Wonder Nasıl Format Atılır
1- Menü>Ayarlar>Gizlilik>Fabrika Ayarlarına Sıfırla Kısmını seçiyoruz ve telefonumuz fabrika ayarlarına dönüyor.
2- Bu yöntemde ise telefonunuzun arama kısmına gelerek *2767*3855# yazıyoruz ve aramaya basıyoruz ve telefonunun kapanıp açılmasını bekliyoruz.


3- Telefonunuzu kapalı konuma aldıktan sonra ortadaki tuşa basılı tutarak beraberinde açma/kapama tuşuna basarak telefonunuzu açık. Sonrasında karşınıza gelecek olan ekranda wipe data seçeneği altından factory reset i seçerek reboot now seçilerek formatlama işlemine başlayabilirsiniz.

guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Canım

teşekkürler

Zalim

teşekkürler

turan

ekran kilidi defalarca yanlış girdim.kulanıcı adı ( e posta istiyor ) kulanıcı adını bilmiyorum e postayıda unutum formot atıyorum.sonuç randump mode çıkıyor ne yapmalıyım acil

Yasin

benim telefonda tüm tuşlara bastığımda ramdump mode altında da cause:force upload yazıyo yardımcı olabilir misiniz

öykü

Benim telefonumun dokunmatigi bozuldu calismiyor sadece orta tus kilit ve ses acma kapama calisiyor bide ekran fotografi cekiliyor bu format ise yararmi

Özgür U.

Donanımsal bir sorun yoksa dokunmatiğinizde deneyebilirsiniz. Ancak dosyalarınızı yedeklemelisiniz format atmadan önce.

nesip

yha benim telefonda mtp ayarları başlatılıyor diye bişey çıkıyor ve ben onu bir türlü kapatamıyorum yardım edin lütfen