settingsLogin | Registersettings
Sorularınıza cevap arıyorsanız yapacağınız şey çok basit. Sadece sitemize üye olmak ve sorunuzu sormak. Kayıt olmakla uğraşmak size göre değilse alt kısımda bulunan sosyal ağ butonlarıyla sitemize mevcut sosyal medya hesaplarınızlada giriş yapabilirsiniz.
Show Menu

Samsung Galaxy S4 Turkcell İnternet Ayarları Nasıl Yapılır

S.a sayın yetkili gittim heves ettim yeni telefon aldım. Dedim bu kadar para vermişken bide internet paketimi ne ondan yapayım dedim. parayı kesiyor kesmesine ama internete bağlanmıyor bu telefon. Şimdi ben Samsung Galaxy S4 internet ayarını nasıl yapacağım az yardım edin ya :)
23, Ocak, 2015 Android kategorisinde misafir tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Android cihazlarda internet ayarları basit bir işlemdir sadece gsm operatörünüze göre birkaç yeri değiştirerek işlemi tamamlayabilirsiniz.İlk olarak apn ayalarınızı yapmanız gerekecek.Turkcell hat kullanıyorsanız turkcell için işlem yapılmalıdır.Ayalar bölümünden Mobil Ayarlar bölümüne giriş yapınız.Daha sonra ise Erişim Noktası Adlarına Sağ köşeden ise Artık işaretine dokununuz..buradan sizden yeni apn ve daha sonra ise İsim ve Apn soracaktır..İsim olarak : TurkcellAPN olarak : İnternet yazınız ve apn ayarlarınızı kayıt ediniz.Son olarakda telefonunuzu kapatınız ve açınız.Eğer hattınızda internet paketinizi tanımlı ise internete bağlanabilirsiniz.
23, Ocak, 2015 Gezgin (4,800 puan) tarafından cevaplandı
×

Sayfamızı Facebookta Beğenin

Size yardımcı olmak için çalışıyoruz. Bize destek olanlara sizde katılın

...