settingsLogin | Registersettings
Sorularınıza cevap arıyorsanız yapacağınız şey çok basit. Sadece sitemize üye olmak ve sorunuzu sormak. Kayıt olmakla uğraşmak size göre değilse alt kısımda bulunan sosyal ağ butonlarıyla sitemize mevcut sosyal medya hesaplarınızlada giriş yapabilirsiniz.
Show Menu

lg L7 II telefonuma format atılmıyor

telefonum ha bire google play durduruldu whatsapp durdulurdu hataları verip kendiliğinden reset atıp duruyor telefonda hiçbir işlem yapamaz hale geldim. Format atmayı öğrendm her yolu denedim olmuyor yan yatmış androidde kırmızı ünlem işareti görünüyor. Telefoncuya götürdüm o da dört kez format atma işlemi yapmış ancak benim telefon hala aynı kabul etmiyor formatı. Uyglamalrı kaldırıyorum veya bir mesaj siliyorum ne yaparsam yapayım kendi kendine reset atınca herşey olduğu gibi duruyor kurduğum alamı dahi kaldıramıyorum telefoncu RAM da sorun vardır artık işe yaramaz dedi servise yollasan bile aynen sana geri gönderirler dedi garantisi de bitti ne yapmalıyım?
6, Aralık, 2015 LG kategorisinde misafir tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Rom atmayı deneyiniz.Site içerisinde rom ile ilgili açıklama yoktur ama youtube üzerinden bu işleme uygun açıklamalara ulaşabilirsiniz.
13, Aralık, 2015 Gezgin (4,800 puan) tarafından cevaplandı
×

Sayfamızı Facebookta Beğenin

Size yardımcı olmak için çalışıyoruz. Bize destek olanlara sizde katılın

...