Turkcell T Nasıl Format Atılır?

Turkcell T Tablet özellikleri
Turkcell T Tablet, Mediatek’in dört çekirdekli 1 Ghz’lik MT8735 işlemcisine sahip. 16 GB dahili hafıza ve 2 GB RAM’i bulunan Turkcell T Tablet’in hafızası, istendiği takdirde hafıza kartı ile 32 GB’a kadar yükseltilebiliyor. Android 5.1 işletim sistemi bulunan Turkcell T Tablet’in ağırlığı 342 gram. 8 inçlik HD ekranı ile yeterli çözünürlüğe sahip olan tablet, 1280×800 piksel çözünürlüğe sahip.Arka kamerası 5 Megapiksel, ön kamerası 2 Megapiksel çözünürlüğüyle fotoğraf ve kamera taleplerini giriş seviyesinde karşılayan Turkcell T Tablet, 4.5G ile de uyumlu.

İlk olarak cihaza format atmadan önce bazı şeylere dikkat etmek gerekmektedir.
1-Telefonunuzun şarj durumunun en az yüzde 50 olması gerekmektedir.
2-Telefonda bulunan bilgilerinizin silinceği için rehber,resimler gibi kişisel bilgilerinizi yedeklemelisiniz.

Eğer telefonunuzda bulunan rehberinizi yedeklemek istiyorsanız sitemizde bulunan Rehber yedekleme nasıl yapılır yazımızı inceleyebilirsiniz.

İlk sıfırlama yöntemi telefonunuzun ayarlar bölümünden yapılan sıfırlama işlemidir.Bu işlem için telefonunuzda Menü-Ayarlar-Gizlilik-Fabrika Ayarları giriniz ve herşeyi sil dedikten sonra silme işlemi başlayacaktır.

guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
orcunbugra

ya benim tabletin şarjı bitti akşam şarja taktım sabah kalktım tablet power tuşuna basınca cevap vermiyor tabletim kapalıyken nasıl reset atabilirim